DecoMaster olmak

Dekoratif boyalar, özel efektleri ve uygulama şekilleri ile iç ve dış mekanlarda duvarları birer tasarım harikasına dönüştüren ürünlerdir. Farklı dokusunun yanında, uygularken kullanılan özel teknikler ile de bambaşka bir görünüm kazanır. Bu sebeple uygulamacının sanatsal bakış açısına alan açar. Dekoratif boya uygulaması sanatsal yetkinlik ve el becerisi gerektirdiği için DecoMaster‘ lar geleneksel duvar boyacılarına göre çok daha yüksek gelir imkanına sahiptir.

Eğitim programını tamamladığında DecoMaster olarak dekoratif boya uygulama uzmanı olarak kariyerine başlamaya hazır olacaksın. Bu uzmanlık, yaratıcı ve detaylı işlerle uğraşmaktan keyif alan, el becerisi ve sanatsal bakış açısı yüksek insanlara göredir. Dokunuşunu katacağın mekanın sahiplerinin beklentilerine uygun yaratıcı tasarımlar üretebilme ve kaliteli uygulama yapabilme gerektirir. DecoMaster’lar genelde bağımsız olarak tek başlarına ya da 2-3 kişilik ekipler halinde çalışsalar da müşterilerle ya da mimarlarla iletişim kurmaları gerektiğinden iletişim yetkinliklerinin güçlüdür. Teknolojiyi kullanarak yapmak istediği uygulamayı müşteri ile önden paylaşmak bir DecoMaster’ın tercih edilmesini sağlar. Yaptığı işlerle kendi adını duyurarak bağımsız olarak çalışmak isteyen bir DecoMaster için sosyal medya kanalları kendi çalışmalarını duyurabilmek oldukça önemlidir ve bu kanalları iyi kullanmak fark edilmesini ve öne çıkmasını kolaylaştırır. 

Dekoratif boya uygulaması duvar boyacılığına göre daha sanatsal yetkinlik gerektirir ve 3 – 4 kat daha yüksek bir getiri imkanı sağlar.

DECOMASTER ART ACADEMY’NİN MEZUNLARI İLE TANIŞIN.

Eğitim programını tamamlayarak sanatsal becerilerini Nippon Paint uzmanlığı ile birleştiren mezunlarımız iç ve dış mekanlarda duvarları birer tasarım harikasına dönüştürmeye hazır.

DecoMaster Art Academy’nin eğitimleri devam ediyor.

Yeni dönem eğitimlerine katılmak için başvuru formunu doldurmayı unutma!